SELDA TEMELLİ ŞENEL ''BAHAR''

19-03-2019 EDİTÖRHaberID = 744

BAHAR

Bahar aşktır, umuttur, filizdir, rengarenk çiçeklerdir, renktir, gökkuşağıdır, sevinçtir, coşkudur. kıpır kıpır olmaktır ,yeniden doğuştur, uyanıştır, yaşanılası en güzel mevsimdir, anıları her dem taze güzelliklerdir.

Bahar’ın gelişini izlemek ne kadarda keyifli. Sabahları gökyüzünün birbirinden değişik renkleri, güneşin zaman zaman bulutlarla yaptığı oyunlar nazlı bir gelin edasıyla ağır ağır doğuşu, havanın o tertemiz kokusu hepsi ayrı ayrı bir lezzette. Artık sabahlarımız daha farklı ışıldıyor, bu ışığın etrafına yaydığı enerji ise hepimiz tarafından bir başka hissediliyor.

Mart ayı doğum günü kutlamaları, barbekü partileri, konserler, turnuvalar, ilçemizin sosyal ve kültürel etkinlikleri bir yandanda seçim çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor.biz kışın dinginliğini üstümüzden atarken, baharın coşkusu ile tüm hızımızla yeni sayımızı sizler için hazırladık. Hiç yorulmadık çünkü; çok keyif aldık. Mutsuzlukların kış ayları ile geri de bırakıp, gülen yüzleri görmek motivemizi artırdı. Ziyaret ettiğimiz yada misafirlerimiz, dostlarımız, iş ortaklarımız hepinize teşekkürler. Bizlere işimizi sevdirdiğiniz için, bizimle yolumuzu güzelleştirdiğiniz için. Ve sevgili okurlarımız iyi ki varsınız. Takibinizi ,ilginizi ilk günkü heyecanınız ile eksiltmediğiniz, sahiplendiğiniz, biz olmayı başardığımız için teşekkürler.