SENİNLE AİLE OLDUK ‘’HOŞGELDİN MARSEL’’

19-03-2019 ETKİNLİKHaberID = 733

Gözündeki bir damla yaşa kıyamayan ben ,senin doğduğun gün ağlamanın beni tek mutlu ettiği an olarak tarihe geçti. İşte o andan itibaren ben yoktum. Sen nefes aldın ya, ben anne oldum ya gerisi boştu. ruhum öyle mutlu oldu ki; senin doğduğun o gün. Sen hayata, ben ise sana dört elle sarıldım.

Sevmeyi öğrendim senle karşılıksız koşulsuz, yeniden doğdum. Yeniden bir ben oldum çünkü artık. Katharına değil. Marsel’in annesi Katherina oldum. İyi ki geldin hayatıma. Ben seninle ben, biz seninle bir aile olduk. İyi ki doğdun oğluşum.bir ömür boyu ellerin ellerimde, yüreğimiz hep yanında olsun.

Manavgat’ın sevilen ailelerinden Katharına Smikalla Sağır ve Orhan Sagır’ın muhteşem oğulları Marsel Sagır’ın doğum günü kutlamasında sevgi dolu saatlere şahit olduk. Arkadaşları ile bol eğlenceli bir gün geçiren Marsel, yeni yaş pastasını FC Bayern München seçmesi ile geleceğin futbolcusu olmaya aday. Bir golcü edası ile pastasını üflerken gözlerindeki ışıltı dolu mutluluk, yüreklerimizi aydınlattı.

Bizde Sideface dergisi olarak’’Mutlu yıllar Sagır Ailesi, Nice başarılı, sevgi dolu,sağlıklı senelere Marsel Sagır diyoruz.