NOVAMALL DE BİR İLK GURME-ET

19-03-2019 MEKANLARHaberID = 726

Sizler için bu ay Novamall 3. katında yer alan Gurme-Et’in leziz menüsünü denedik. Bu yeni işletme hakkında bilmediklerimizi Ece Özgenç hanımdan öğrendik.

 

ETİN GERÇEK USTASI

Manavgat’ta mangal keyfinde lezzetli et ,mottosuyla iddialı bir çıkış yapan Gurme-Et damakta bıraktığı enfes tatlar ile kasap usulü restoran kültürünü tekrar gündeme getiriyor.

Etin doğru yerden temin edilip, doğru dinlendirme teknikleriyle, doğru yerlerini, pişirme yöntemleriyle doğru servis edip, doğru yerde yiyebilmek. Günümüzde gerçek anlamda sorun haline gelmiş olurken Gurme-Et ile reyondan seçilen taze dinlenmiş etler damak tadınıza göre pişirilerek sizlere servis ediliyor.

Arzu ederseniz; kişiye özel bir defalık pişirme tavası ile seçtiğiniz etin yanına mantar, biber ,domates gb..garnitürler ilave edilebiliyor.

Sizlere de yalnızca ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla yemek kalıyor.

EV YAPIMI,EL EMEĞİ ORGANİK ÜRÜNLER REYONLARIN DA;

Ev yapımı doğal ürünler son yıllarda hiç olmadığı kadar rağbet görüyor. Aslında şehir yaşamının hengâmesi içinde insanlar evlerinde kendi yiyeceklerini yapmak için zaman bulamıyorlar. Bu nedenle özellikle doğal, ev yapımı gıdaların temiz ve kaliteli olanlarını bulabilmek için adeta birbiriyle yarışmak . . 

Artık Ev hanımlarının el emeği ile evlerinden yaptıkları doğal ürünler Gurme-Et reyonlarında yerini alıyor.

 

TAMAMI NUTELLA İÇEREN WAFFLE VE PANKEK TUTKUNLARI

Nutella tutkunlarının favorisi haline gelecek olan pankek ve waffle’nın buluşmasından ortaya çıkan tatlar birde meyveler ile birleşince vazgeçilmez biz lezzet sizleri bekliyor.

Hem hayatın hem de Nutella’nın tadını çıkarmak isteyenlerin yeni buluşma noktası Gurme-Et’te ögle veya akşam yemeğinizden sonra tatlı keyiflerinizi kahvenizle birleştirebilirsiniz.