BF GÜZELLİK İLE GENÇLEŞME ZAMANI GENÇLİK SERUMU

19-03-2019 GÜNCELHaberID = 721

Gençlik Serumu cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür.

FAYDALARI NELERDİR?

Cildinizi Nemlendirir

İçeriğindeki hyalüronik asit cildinize ihtiyaç duyduğu nemi ve canlılığı geri kazandırır.

Daha Genç bir Görünüm Sağlar

Patentli aminoasit

kombinasyonu kollajen

sentezini için gerekli aminoasitleri uygun miktarlarda sunmaktadır. Artan kollajen sentezi kırışıklıkların görünümünde düzelme sağlar.

Canlı ve Parlak bir Cildiniz Olur

Cildinizdeki cansız görünümün en büyük nedeni cildinizin nemsiz kalmasıdır. Cildinize kaybettiği nemi geri vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Hızlı ve Etkili Sonuç Verir

Uygulama sonrasındaki haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda gözle görünür düzelme sağlar. Yüz, boyun, el ve dekolte bölgesi gibi zamanın etkilerinin kolay gözlemlendiği

bölgelerde çok hızlı sonuç verir.

Uzun Süreli Etki Sağlar

İçeriğindeki çapraz bağsız hyalüronik asit cildin bağ dokusunu oluşturan fibroblast hücrelerinin sentezini tetikler. Böylece uzun vadede giderek artan etki sunar.

Gençlik Serumu uygulamasının sonuçları, uygulamadan sonraki gün görmeye başlayacaksınız. Gözle görünür canlanma ve nem, devam eden seanslarla kırışıklık ve sarkmalarda azalma olarak kendini gösterecektir.

İlk ayın sonunda cilt yaşınızın 10 yıl geriye döndüğünü göreceksiniz.

•cilde nem ve canlılık kazandırır,

•ince kırışıklıkları giderir

•cilt elastikiyetini geri kazandırır

•akne izlerini giderir

•boyun ve dekolte bölgesi kırışıklık tedavisi sağlar.Gençlik Serumu nemini ve canlılığını yitirmiş, yaşlanma belirtileri başlamış ciltlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş hyalüronik asit ve patentli aminoasit kombinasyonu içeren bir üründür.Gençlik Serumu uygulamasında, Manavgat Bf Güzellik Merkezinde medical estetik uzmanı Fzt.Sacittin Sert sizin için cilt tipinize ve probleminize göre doğru tedavi protokolünü belirleyecektir.