BAŞARI’LI ÖĞRENCİLERDEN TRACKTEST SINAVLARINDA ÜSTÜN BAŞARI!

19-03-2019 EĞİTİMHaberID = 720

Başarı Koleji’nde Ortaokul 5, 6, 7 ve 8.sınıf öğrencileri uluslararası geçerliliğe sahip seviye belirleme sınavı olan English Proficiency Test Online Tracktest Esol sınavlarında üstün başarı göstererek sertifika almaya hak kazandılar.

Başarı Koleji Ortaokul öğrencileri, Avrupa Ortak Dil Referansı Çerçevesinde (CEFR) Tablet üzerinden online uygulanan English Proficiency Test Online TRACKTEST ESOL sınavlarında üstün başarı göstererek İngilizce dil gelişimlerini ve İngilizceye olan hakimiyetlerini uluslararası sertifika ile belgeleyerek büyük bir başarıya imza attılar.

Uluslararası geçerliliğe sahip seviye belirleme sınavı olan English Proficiency Test Online TRACKTEST ESOL sınavları sonucunda başarılı olan öğrencilerimize sertifikaları Genel Müdürümüz Nazmi Ünal, Ortaokul Müdürümüz Necip Özbay, Müdür Yardımcımız Gülcan Peker, İngilizce Öğretmenlerimiz Havva Özbay, Emrullah Ay, Ayça Akın ve Esennur Elmacık tarafından verildi.

Ortaokul Müdürü Necip Özbay, “Başarı Koleji olarak böyle ayrıcalıklı bir sınav sistemini sunduğumuz için çok mutlu olduğumuzu belirterek desteklerinden dolayı öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.” dedi.