BAŞARI KOLEJİ BURSLULUK SINAVI'NA YOĞUN İLGİ!

19-03-2019 EĞİTİMHaberID = 718

Başarı Koleji tarafından 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında 4. sınıfa devam eden öğrencilere yönelik olarak düzenlenen Bursluluk Sınavı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Her yıl yoğun katılım ile gerçekleşen Başarı Koleji Bursluluk Sınavı bu yıl da büyük ilgi gördü. Sınavın sadece 4.sınıf öğrencilerine yönelik olmasına rağmen, sınava Manavgat ve çevresinden çok sayıda öğrenci katıldı.

Sınav öncesinde okul yönetimi tarafından sınav hakkında öğrencilere ve velilere bilgilendirme yapıldı. Sınav ile ilgili bilgilendirmeden sonra öğrenciler sınava girecekleri salonlara alındılar.

Bursluluk Sınavı Başarı Koleji tarafından organize edilip, uzman öğretmenlerin gözetmenliği ile başarıyla gerçekleştirildi. Başarı ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilen sınav Saat 10.00'da zilin çalmasıyla başlayıp 12.00'da sona erdi.Sınav bitiminde sınava katılan öğrencilere çeşitli hediyeler verilerek uğurlandı.

Sınava Manavgat ve çevre okullardan çok sayıda öğrencinin katıldığını belirten Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal " Öğrencilerimize ve velilerimize, Başarı Koleji'ne ve Bursluluk Sınavımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

Çocuklarımız sınavda ter dökerken onları bekleyen misafirlerimizi de en güzel şekilde ağırlamak için çaba gösterdik. Rekor bir katılım olmasına rağmen profesyonel kadromuz sayesinde başarıyla gerçekleştirdiğimiz bu sınavda görevli bütün Başarı Koleji Ailesine teşekkür ediyorum.” dedi.

Ortaokul Müdürü Necip Özbay ve İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, “Sınavımıza büyük ilgi göstererek hassasiyetle öğrencisini sınava getiren bütün velilere ve Manavgat halkına Başarı Koleji Ailesi adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dediler.

Ortaokul Müdürü Necip Özbay yaptığı açıklamada, “Çocuklarımız için güzel bir sınav, güzel bir deneyim oldu. Hepsini kutluyor gözlerinden öpüyoruz. Öğrencilerimiz başarıları ölçüsünde ödüllendirilecektir. Sınava katılım gösteren öğrenci ve velilerine, sınav organizasyonunu başarıyla gerçekleştiren ve görev alan bütün öğretmenlerimize teşekkür ederiz.” dedi.