BAŞARI’YA KAYDOLMANIN TAM ZAMANI!

19-03-2019 EĞİTİMHaberID = 717

Başarı Koleji’nde 2019 - 2020 Eğitim – Öğretim Yılı Erken Kayıt Dönemi Başladı!

 

Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul bölümleriyle, uyguladığı kişiye özgü, modern eğitim model ve uygulamalarıyla öğrencilerine 21. yüzyıl becerilerini kazandıran Başarı Koleji, ‘Kaliteli eğitimi daha çok çocuğa ulaştırmak’, ilkesiyle fiziki olarak yeniden yapılanan, doğa ile iç içe ve geniş kampüs olanaklarıyla 2019 – 2020 Eğitim-Öğretim yılına hazır! 

Manavgat’ta eğitimin öncüsü Başarı Koleji’nin Genel Müdürü Nazmi Ünal,

Başarı Koleji’nin Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda başarılarla dolu bir 14 yılı geride bıraktığını belirterek

“ Türkiye’nin Örnek Okulu’ sloganı ile 2005 yılında kuruluşumuzdan bugüne elde ettiğimiz ‘50 Türkiye Birinciliği’, her yıl ulusal sınavlarda Antalya rekorlarını değiştiren ‘Genel Başarı Ortalamamız’ uluslararası düzeyde kıvanç kaynaklarımız ‘Avrupa Dil Ödülümüz’ ve ‘Yeşil Bayrak Ödülümüz’, ancak çok seçkin ve Türkiye’de sayılı kurumun sahip olabildiği ‘Beyaz Bayrak Gıda Güvenliği Ödülümüz’ ve işte tüm bunların bileşkesi durumunda olan ‘Yüksek Eğitim Standartlarımız’, çocuklarımıza sunduğumuz pozitif konforu sürekli ve gerçekçi planlamalarla geliştiriyor oluşumuz geleceğe dönük iyimserliğimizin kaynağı durumunda.

ÖĞRENME VE ÖĞRETME AŞKI BİZİ BİRBİRİMİZE BAĞLIYOR!

Başarı Koleji’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen başta kurucularımız olmak üzere Yönetim Kurulumuza, idareci, öğretmen, öğrenci, veli ve tüm çalışanlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

14 yılda birçok Türkiye birincisi çıkararak öğrencilerimizi Türkiye’nin en gözde okullarına gönderdik. Sosyal, kültürel, sportif ve bilimsel alanlarda da ulusal ve yerel birçok başarılar elde ettik. Başarı Koleji’nin adını her zaman liste başlarında görmeye alıştık.

Deneyimli, dinamik, eğitimci ve idareci kadromuzla 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında daha büyük başarılara imza atacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Öğrenme ve öğretme aşkı bizi birbirimize kopmaz biçimde bağlamaktadır.

Bunun yanında çocuklarımızı ülkesini, vatanını seven, soran sorgulayan, yorumlayan, disiplinli, her türlü kötü alışkanlıklardan uzak, kendisiyle ve çevresiyle barışık, akademik bilgilerle donatılmış, her alanda başarılı bireyler olarak geleceğe hazırlamak en önemli hedefimizdir.

Tüm bunlardan ve 14 yıllık eğitim tecrübemizden aldığımız güç ile 2019 – 2020 Eğitim-Öğretim yılında öğrencilerimizi, Başarı Koleji çatısı altında yeni başarılar ile buluşturmak için hazırız.

 

 

 

ERKEN KAYIT FIRSATLARI…

  • Avantajlı erken kayıt dönemimiz başladı.
  • Çocuklarının iyi bir eğitim almasını isteyen ailelerimizi erken kayıt fırsatlarından faydalanmaları için okulumuza bekliyoruz.
  • 1 Nisan 2019 tarihine kadar erken kayıt avantajlarımız devam edecektir.
  • Kontenjanlarımız sınırlıdır.
  • Erken kayıt imkanlarından faydalanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçin.