TÜRKİYENİN BİR NUMARALI KURU TEMİZLEME UZMANI DRY CLEAN EXPRESS ARTIK ‘’MANAVGAT’TA’’

19-12-2018 ETKİNLİKHaberID = 715

Türkiye’nin En Geniş Bayii Ağına Sahip Dry Clean Express, Manavgat’ta Bir İlk Olan Organik ve Sağlıklı Kuru Temizleme Hizmetini Aşağı Hisar Caddesinde açtığı yeni şubesiyle Manavgat’ta yaşayanların hizmetine sundu.

Müşterilerine insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen organik kuru temizleme hizmetini uygun fiyat politikası ile birleştiren işletme ; Sağlıklı kuru temizleme hizmetinin yanı sıra ev tekstili, ütü, terzi-tadilat gibi hizmetleri ücretsiz servis hattı ile müşterileriyle buluşturuyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte hizmet kalitesini artırarak, organik ve sağlıklı kuru temizlemeyi benimseyen firma önce çevre ve insan sağlığı bilincine önem veriyor.

Geçtiğimiz günler de Manavgat’ımıza hakkettiği hizmeti vermeyi hazırlanan işletmeci Yıldırım Ercan muhteşem bir açılış töreni Dry Clean Express ,hizmete sundu. Muhteşem açılış törenine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,,Chp İlçe Başkanı Aliye Coşar ,İyi Parti Antalya milletvekili adayı Tuba Vural Çokal, Dry Clean Express Yönetim kurulu Başkanı Fatih Avşar ve protokolden çok sayı da isim katıldı. Çok sayıda davetlinin de yer aldığı açılış töreninde, ünlü iş adamı Fatih Avşar; insan sağlığını göz önüne alarak, kuru temizlemedeki bildiğimiz yanlışları katılımcılara ve davetlilere anlattı. Bugün hemen hemen her semtte bulunan kuru temizleme makinalarının insan sağlığına ne denli zarar verdiğini, su ve deterjan kullanılmadan yalnızca petrol ürünleri ile yapılan kuru temizleme işlemlerinin insan sağlığı açısından birçok riski beraberinde getirdiğini dile getirerek, bu düşünce ile önce insan diyerek, yola çıkmaya karar verdiklerini, dünyanın bir çok yerinde şubelerinin olduğunu ve Dry Clean Express’in Manavgat şubesini sunmaktan gurur duyduklarını dile getirdi.

 

DRY CLEAN EXPRESS

  • Kuru temizleme sektörüne yeni bir soluk getiren DRY CLEAN EXPRESS "Türkiye'nin 1 Numaralı Kuru Temizleme Uzmanı" olma ünvanını gururla taşımaktadır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren DRY CLEAN EXPRESS 2012 - 2013 – 2014-2015-2016-2017 yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır.

-DRY CLEAN EXPRESS konusunda eğitimli ve deneyimli personel ile hizmet vermektedir. Bu nedenle kuru temizleme işlemlerinizde sizin için değerli olan eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

-DRY CLEAN EXPRESS yüksek teknoloji ürünü olan kuru temizleme cihazlarını kullanır, yıkama ve ütüleme ekipmanları da ihtiyaçlarınızı karşılayacak Avrupa standartlarında yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir.

-DRY CLEAN EXPRESS hizmet verdiği bölgeleri kapsayan gezici hızlı servis ekipleriyle kuru temizleme ve diğer servis ihtiyaçlarınızda tam zamanında yanı başınızda. .