MERHABA,

23-03-2018 EDİTÖRHaberID = 622

Bu yazım mart ayında doğan tüm dostlarıma, sevdiklerime, değerlime ve sizlere gelsin.

Beni iyi dinle ömrüm,

Hep yanında olmayabilirim. Ruhum seninle olsa da, kim bilir belki erken veda eder bedenim. Dünya’nın bin bir türlü hali var ve insanların bin bir yüzleri. İnsanlara adım atmadan önce emin ol , niyetlerinden, samimiyetlerinden, gizlediklerinden. Dostun az mesafen ise çok olsun insanlarla.

Bana sarıldığın gibi, kendine sarılmayı da öğren. Her canın yandığında bana koştuğun gibi ,ayakta durmayı da öğren. Sana sevgiyi anlattığım kadar belki anlatamadım kötülüğü .Ama hislerine güven. Şüphe duyduğun her şeyden uzak dur. Sana ellerimin sıcaklığını ve gözlerimin sevgi dolu bakışlarını bırakıyorum. Bir gün birini sevecek olursan; gözlerinde bu derinliği ve içinde bu sıcaklığı ara. Sana duam o dur ki; ben seni Allah’ın bir hediyesi gibi sevdim, benden sonrada seni öyle sevsinler.

 

HOŞGELDİN BAHAR;

Bahar mevsiminin gelmesi ile melankolik havalar hapsediyor kalbimizi, ilahi kudretin insanlığa hediyesi, yeni bir başlangıç, yeni bir doğuş tomurcuklarından açan çiçekler ‘’hoş geldin bahar şehrimize’’. HOŞGELDİN. Ruhumuzun derinliklerinde havai fişekler atan gizemli bir illüzyonistt. Bahar en iyi yaşam koçu: Sana istediğin bütün enerjiyi, bütün olumlu düşünceleri, bütün cüretkârlığı veriyor!

Hadi artık yaşamaya geldik bu hayatı, kalkın ve etrafınıza bakının. Bir bahar daha geldi ve geçmeden şükredin. Tadını çıkarın, başka bir bahar gelmeye bilir.

Mart ayında da kentimizin hareketliliği devam ediyor. Manavgat Belediyemizin ve Murat Bayar organizasyonun düzenlediği tiyatro günlerimiz tüm hızı ile yol alıyor,kaçırmayın. Yeni sezona yeni mekan açılışları, tatil yerleri, doğum günü kutlamaları ve tabi ki bu aya gündemini vuran derbi maçları ve Matso seçimleri, birbirinden özel röportajlar ile tekrar karşınızdayız . Keyifli okurlar dileriz.