SUNSET BEACH CLUB

08-05-2017 RÖPORTAJHaberID = 420

Sunset Beach, güneşin ışıklarını teninizde hissedeceğiniz, berrak denizi ile Huzur’u bulacağınız, kumsalında rahat bir hafta sonu geçireceğiniz bir yaz vadediyor size. Sideface okuyucuları için bu ay Sunset Beach’te idik. Hasan Yılmaz ile yeni mekanımızı keşfe çıktık.

Hasan Bey, eğlence sektörüne girişiniz hangi yılda başladı?

2005 Blackk Club(Antalya),2015 Ses ve Biber (Antalya)

Uzun süre Club ve hotel işletmeciliği yaptınız. Şimdi neden Beach Club?

Kusursuz müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Sunset Beach Club’ta, gündüzleri tam keyif düşkünleri için tasarlandı. İtalyan şezlonglar, özel localar, hamaklar ve keşif köşeleriyle Sunset Beach olarak tatilinize değer katmayı düşündük. Böyle bir proje önüme çıktı. Sonuçta ben işletmeciyim ,işletmeci dediğin her sektör ayırt etmez. Bende neden olmasın diye düşündüm

Peki işletmecilik anlayışınızın temelinde ne yatıyor?

Misafirlerimiz ile uzun süreli karşılıklı ilişkiler geliştirebilmek, müşteri odaklı çalışarak, memnuniyet seviyesini yüksek tutmak. Prensiplerim arasında önce ben ne beklerim, ne alıyorum diye bakarım. Kısacası; empati kurup ve işletme tecrübelerinizle birleştirdiğinizde, gerisi kendiliğinden geliyor.

Hasan bey, işletme müdürü olarak Arif Kozan ile çalışacaksınız bu sene. Artık Arif Bey’i Dj. kabinlerinde göremeyecek miyiz ?Zor olmayacak mı ,her iki iş bir arada yürütebilmesi sizce?

Bilmiyorum zor olmayacak mı?(gülüşüyoruz)Arif bey, cevaplasın bence bu soruyu?

Zor olmayacak benim için .Sizin de bildiğiniz gibi geçmişten gelme bir temelim var. Aslında sizler biliyorsunuz. Âmâ bilmeyenler için. Ben 2008 yılında turizm sektörüne hotel dj olarak giriş yaptım. Resident Dj ve müzik editörlüğü arkasını kovaladı. Çeşme de gece ve gündüz partilerin de ve Caliante Beach’te Happy Hour’lar olarak devam ettim. Ve bu kültürü Side sahillerine taşımaya karar verdim. Bu sene de Sunset Beach ile anlaştım. Güzel projelerimiz var, Hasan bey yanımızda olduktan sonra hiçbir şeyin zor olacağını sanmıyorum. Yılları devirmiş tecrübeleri var sektörde. Bende tabi ki bunlardan faydalanacağım.

Arif Bey o zaman Sunset club’un konseptinden bahseder misiniz birazda bize?

Geniş güneşlenme alanları, farklı damak zevklerine uygun mutfağımız, zengin menü çeşitlerimiz ,brunclar, sürpriz Dj’lerimiz ve tabiki benim ile eğlenceli happy hour partileri ve canlı müzik alternatifleri ile bu yazı tadında yaşatmayı planlıyoruz.