Tahir AKÇA

SİGORTASHOP

SigortaShop, 23 kasım 2010 tarihinde kurulmuş olup,kısa sürede yüzlerce genç yatırımcının sigortacılık alanında faaliyet göstermesine olanak sağlamıştır.

 

SigortaShop, tüm Türkiye’de ulaşılabilir olma ve fark yaratma Misyonu ile hareket eden, Türkiye’de kişi başına düşen yıllık ortalama primin yükselerek sigorta sektörünün ekonomik kapasitesini arttırmak adına projeler üreten ve bu projeleri yenilikçi, akılcı ve alternatif çözümlerle tüketicinin beğenisine sunan bir Vizyona sahiptir.

Hizmet standardını ve kurumsallığını Türkiye’nin tamamına yayılmış olan şubeleriyle tüketicinin hizmetine sunan SigortaShop, her yıl 200.000’in üzerinde müşterisini yeni nesil sigortacılıkla tanıştırmaktadır.

Merkezi Ankara’da bulunan SigortaShop’un 81 ilin tamamında müşterilerine hizmet veren satış ofisleri ve şubeleri bulunmaktadır.

 

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin acenteliğini yürüten SigortaShop, bünyesinde barındırdığı 25 adet sigorta şirketi ile elementer, finansal, hayat ve sağlık sigortaları alanında hizmet vermekte ve farklı şirketlere ait sigorta ürünlerinin teminat ve fiyat anlamında karşılaştırmalarını müşterilerine en hızlı ve en doğru biçimde sunmaktadır.

 

Farkındalık Yaratmak İçin Fark Yaratmak Gerekir…

İşte tamda bu doğrultuda sigortacılıkta fark yaratmak için Manavgat’ta

 

SigortaShop’u sizlerin hizmetine sunduk…

“En Uygun Teminat,En Hesaplı Fiyat” sloganımızla,sizleride SigortaShop Antalya Manavgat şubemize çay içmeye bekliyoruz…

Tek Sigorta Değil!Çok Sigorta…