burak şimşek

BOTOX UYGULAMALARI

Yaşla birlikte belirginleşen mimik çizgilerini hafifletmek ya da ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan, kolay ve güvenilir bir yöntemdir. Botox enjeksiyonu özellikle alın, kaş çatma çizgisi, kaz ayaklarındaki ve boyundaki çizgilerde tartışma götürmeyen bir iyileşme sağlamaktadır. Yüzünde istenmeyen mimiği, çizgisi ve spazmı olan herkese uygulanabilen güvenilir bir yöntemdir.

ESTETİK DERMAL DOLGU

Zamanla oluşan kırışıklık ve istenmeyen çizgilerden kurtulmak, yüzde bazı bölgeleri biçimlendirmek veya eski haline kavuşmasını sağlayabilmek için yapılan ve çok memnun edici sonuçlar veren bir uygulamadır. Yaş ilerledikçe cilde canlılık, parlaklık, gerginlik, nem ve renk veren “Hyaluronik Asit” azalmaktadır. Dolgu uygulamasında; cildin yapısında bulunan “Hyaluronik Asit”in vücut tarafından doğal kabul edilen şekli cilt altına enjekte edilmektedir.

DİŞ SIKMAYA SON…

Oldukça sık rastlanan diş gıcırdatma (bruksizm), çoğunlukla uyku esnasında oluşan güçlü çene hareketlerinin neden olduğu çeneleri sıkma, dişleri gıcırdatma olayıdır. Diş gıcırdatma tedavi edilebilir bir hastalıktır. Tedavinin amacı dişlerde çene ekleminde oluşabilecek kalıcı zararları önlemek ve ağrıyı ortadan kaldırmaktır.

PRF Tedavisi

Kendi Kanınızla Daha hızlı İyileşme

Kişiden alınan kandan 10 dakikada üretilen prf ile diş etinin ve kemiğin onarımı ve oluşturulması artık çok kolay. Diş hekimliği cerrahisinde, implant tedavilerinde. Sinüs yükseltme ameliyatlarında, yumuşak doku cerrahilerinde ve ağız içi tüm cerrahi operasyonlarda kullanılmaktadır. PRF’nin içerisinde iyileştirmeyi hızlandıran bir çok madde vardır.

PRP Tedavisi

Kendi Kanınızla Gençleşin.

Kişiden alınan kan santrifüj cihazında ayrıştırılıp, trombositten zengin zengin kısım alınarak tekrar cilde enjekte edlilir. Platet yönünden zenginleştirilmiş Plazma Tedavisi (PRP-Platet Rich plasma); hücrelerinin onarıcı ve yenileyici özelliklerinden yararlanılarak cildin uyarılması ve yenilenmesinin sağlanmasıdır.

GUMMY Smile Tedavisi

Gülerken üst diş ve diş etleriniz fazla mı görünüyor?

Bu durum sizi rahatsız ediyor mu?

İdeal bir gülümseme de diş etlerinin ön dişler bölgesinde 1-2mm. Görünmesi istenir. Fakat diş etlerinde aşırı belirginlik rahatsız edici bir görüntü ortaya koyabilir. Gülümseme sırasında burun kanadı ve dudak üst kısmını aşırı çeken bir çift kas bulunmaktadır. Bu kasın fazla aktif olduğu durumlarda gülümseme anında diş etleri fazla görünmektedir. Bu kaslara uygulanacak olan botox ideal görüntüyü sağlamaktadır.